Kino Art

Čtvrtek, 03.05.2018

19:00

Kino Napajedla

Nikdys nebyl

Joe je válečný veterán, který si nese celou řadu jizev. Nejen z nasazení v Afghánistánu, ale i z dětství, kdy musel čelit brutálnímu otci, a ze své kariéry agenta jednotky FBI pro boj s prostitucí. Svůj bezvýchodný život tráví mezi domem, kde žije jeho podivínská matka, a nebezpečnými misemi, na nichž zachraňuje ženy, které se staly oběťmi obchodu s bílým masem. Významný senátor si ho najme, aby přivedl zpět jeho nezletilou dceru, která skončila v jednom z anonymních domů, v nichž kvete dětská prostituce. Joe bere své osvědčené kladivo a vydává se na další výpravu za spravedlností. Tentokrát však nezůstane jen u záchrany bezbranné ženy. Joe mimoděk zasáhne do pedofilní sítě, jejíž vlákna vedou vysoko... Od té chvíle se jeho existence dostává do krvavé spirály, jejíž násilnost překonává i předchozí traumatické zážitky.

Titulky

Filmový klub Napajedla | Kino Art | kino pro náročného diváka 

Filmové klasiky a nová díla světové i domácí kinematografie z distribuce různých artových distributorů - to vše 2 čtvrtky v měsíci. Mnohdy nízkorozpočtová produkce filmů, které se odlišují od komerce, mainstreamu, snažíci se pracovat s estetikou filmů a filmových postupů. 

Diváci si mohou na místě zakoupit za 60 Kč kartičku od AČFK pro rok 2018 (zelená barva), díky které mají automaticky po dobu jednoho roku slevu 20 Kč na klubové projekce a další výhod. Seznam akcí/výhod najdete na http://www.acfk.cz/akce/.

ZVÝHODNĚNÍ | Diváci, kteří si v Kino Napajedla zakoupili členskou průkazku v roce 2017 (růžová barva), mají nárok na bezplatnou výměnu oproti starému průkazu. Noví členové platí částku 60 Kč.


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2018 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate