AKTUALITY

Dárek? Dárková karta Klubu kultury Napajedla!

Chcete potěšit své blízké či kamarády milým kulturním dárkem? Představujeme vám malou inspiraci, a tím je nová DÁRKOVÁ KARTA KLUBU KULTURY NAPAJEDLA, kterou mimo jiné můžete využít také k platbě vstupenek do Kina Napajedla či na jiné kulturní akce. Více se dozvíte přímo v sekci DÁRKOVÁ KARTA.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moje kino LIVE u vás doma - promítání ONLINE pokračuje!

Ačkoliv Kino Napajedla, respektive jeho budova, musí zůstat zavřené, my jsme se vůči vám neuzavřeli a opět jsme se zapojili do online filmové platformy Moje kino LIVE pod záštitou Aerofilms. Filmy budeme postupně uveřejňovat na webových stránkách a najdete je klasicky v sekci PROGRAM. 

Vy tak o nepřijdete o svůj filmový zážitek a my budeme na oplátku rádi, že nás takto na dálku podpoříte. Nesmíme zapomenout na novinku - některé z filmů je možné nově sledovat i ze slovenské IP adesy /podrobnosti vždy u daného filmu v sekci program/.

Děkujeme a těšíme se na brzké setkání u nás v Kině Napajedla.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace pro diváky k mimořádným opatřením vlády

V souvislosti s vládními opatřeními dochází od pondělí 12. 10. k celorepublikovému uzavření kin. Zmiňujeme v této souvislosti několik důležitých bodů:


 přednáška Jiřího Kolbaby, která byla plánována na 14. 10. a náhradní termín byl 2. 12. 2020 je nově přesunuta na 26. 5. 2021 - více informací k platnosti vstupenek či prípadnému vrácení naleznete ZDE
 částka za představení, která se neuskuteční ve výše uvedeném termínu a dále, bude divákům vrácena
 případné dárkové poukazy, kterým by končila platnost v tomto období, budou automaticky prodlouženy 

O znovuotevření kina vás budeme informovat. 

Budeme rádi, když nás po znovuotevření podpoříte a navštívíte nás. Těšíme se na vás!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milí diváci,

kino a vše kolem něj související je velmi živý organismus, zvláště v posledních měsících. Odložené premiéry, změny ze stran distributorů, aj. nás dovedly ke změně, kterou je nové 14 denní programování. Tak, jak filmové tituly vstupují v premiérový čtvrtek do kin, obdobně budeme programovat i my, ve 14 denních cyklech čtvrtek-středa, čtvrtek-středa. Není to nic neobvyklého a běžně takto fungují kina v ČR i v Evropě.

Přinášíme vám plakát na 14 denní období - ten pak také naleznete v prostorách kina a také na obvyklých výlepových místech v Napajedlích. 

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

Tým Kina Napajedla


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2021 Kino Napajedla
Realizace rotate Rotate